KONST / Litografier / Färglitografi 14652087
nr 1465 2087
Heinz te Laake
(1925-2001), Tyskland
Signerad, numrerad 7/100, daterad 74. Färglitografi, bildmått: 50x60cm, yttermått inklusive ram: 66x76cm
Heinz te Laake, tysk bildkonstnär född 1925, död 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:26:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)